Změna termínu KV Teplice a bonitace !

!!! POZOR ZMĚNA TERMÍNU KLUBOVÉ VÝSTAVY a BONITACE !!!

Vážení členové i nečlenové klubu, vzhledem ke změnám termínu Brněnské národní výstavy a mezinárodní výstavy Špilberka jsme se rozhodli přesunout termín naší klubové výstavy v Teplicích původně plánované na 15. – 16. 5. 2021. Z důvodu překrývajících se termínů a nepříznivé pandemické situace byl stanoven nový termín.!!! Nový termín KV Teplice: 19.- 20.6.2021 !!!
Ze stejných důvodů měníme také termín a místo plánované bonitace v Teplicích 14.5.2021.!!! Nový termín a místo bonitace: 23.5.2021 – Praha. !!!
Nepředpokládáme, že bude možné přivítat delegované zahraniční rozhodčí a proto jednáme o jejich náhradě za české rozhodčí.
O všem Vás budeme včas informovat a doufáme, že se s Vámi v červnu uvidíme!