Síň slávy

Úspěchy členů

Uspěli jste s Vaším AST v jakékoliv disciplíně? Pochlubte se nám a pošlete nám svůj úspěch na webkast@seznam.cz.

Bathory Gangster Staff Bohemia a IGP 3!

Velkým úspěchem se nyní může chlubit fenečka Bathory Gangster Staff Bohemia, která se svou paničkou Janou Kožurko zvládla složit zkoušky IGP 3 a to s počty bodů 79/91/92. Celý výbor tímto gratuluje k tomuto úspěchu, který je u našeho plemene bez debat spíše vzácností než běžným milníkem pro majitele AST. Jen tak dál!!!

Diomedes HardyWorkaholic a IPO 3!

Diomedes Hardy Workaholic

Celý výbor klubu a jistě i členská základna neskutečně gratuluje k jedinečnému úspěchu Moniky Lučné a jejího psího pracanta Druida (Diomedes Hardy Workaholic). Společnými silami zvládli složit zkoušku IPO 3!!! V současné době se jedná o jediného žijícího představitele našeho plemene v ČR ale i v SK, který zvládl tuto zkoušku složit. Ještě jednou gratulujeme a děkujeme Monice za prezentaci plemene mezi pracanty!

Skyglows Huge Love

Ich. Skyglows Huge Love

Již po druhé získal jedinec v majetku našeho člena Zdeňka Nováka titul Interšampión. Stala se jím fenečka Skyglows Huge Love. Tímto posíláme obrovské gratulace a přejeme mnoho dalších úspěchů!!

Iron

Ich. Iron Rebel od Benga

Další jedinec v majetku našich členů získal titul Interšampión. Stal se jim pes v majetku Zdeňka Nováka, Iron Rebel od Benga. Mnohokrát gratulujeme a děkujeme za prezentaci českého chovu v zahraničí.

Drago

Ch. Penn Dragon Neptunium

Nejúspěšnější AST roku – o pracovní pohár (sportovní kynologie) 2007, 2008, 2009, 2011, 2012
Složené zkoušky ZM, ZPO1, ZVV3, BH, Fpr3, Spr1, IPO2
Účast na mistrovství republiky 2012 dle ZVV3
Majitelka: Miroslava Medová

Výstava

Evropská výstava psů (24.10.2014)

Na Evropské výstavě měla Česká republika hned několik úspěchů. Pes Best Of Electro Step Pure Gina získal ve třídě vítězů Výborný 2, Res.CAC a dokonce Res. CACIB a je tak Více Evropským vítězem 2014. Gratuljeme majitelce Lucii Gažiové.

Hercules

Hercules Of Daft Raptors

1.4.2014: Po delší době splnil další AST v České republice podmínky pro udělení titulu INTERŠAMPION.
Gratulujeme majiteli Standovi Jelínkovi a psovi Hercules Of Daft Raptors.