Výsledky výstav

Pokud jste se zúčastnili jakékoliv výstavy v ČR i ve Světě, zašlete nám prosím kompletní výsledky. Rádi je zde uveřejníme. webkast@seznam.cz

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA KAST, 30.9.2021

Dne 30.9. 2021 se v kynologickém areálu Zetor v Brně konala Speciální výstava KAST při světové výstavě, se zadáváním titulu vítěz speciální výstavy, za posuzování vážené specialistky Hany Březinové. Jako každý rok se podařilo vytvořit příjemnou atmosféru pro všechny zúčastněné. Hlavním sponzorem letošní SV se stala kvalitní krmiva CALIBRA, díky nimž odcházeli všichni naši vítězové řádně obdarování. Děkujeme!


VÝSLEDKY

FOTOGALERIE

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je IMG_4079-1024x683.jpg.

KV KAST 19.-20.6.2021

BOB – Baracuda Promising Future

Dne 19. a 20.06. 2021 se v hotelu Panorama konala již tradiční Klubová výstava KAST se zadáváním titulu KV a bez zadávání titulu KV za posuzování rozhodčích Marijy Jatelové (Hardy Workaholic kennel) a Mileny Maršálové. I přes horké počasí se výstava obešla bez jakýchkoliv komplikacích s tím spojených a celý výbor KASTu včetně členů klubu a vystavovatelů by rád poděkoval především hlavnímu sponzorovi. Hlavním sponzorem letošní dvoudenní KV se stala česká kvalitní krmiva BRIT z jejichž sponzorského daru se nyní těší především naši čtyřnozí vítězové. Děkujeme!!!

Důležité je také poděkování polskému Klubu Teriérů Typu Bull, kteří darovali cenu pro BOB na oba dva dny.

VÝSLEDKY SOBOTA / VÝSLEDKY NEDĚLE

FOTOGALERIE SOBOTA I NEDĚLE: ZONERAMA KAST


Výsledky 2019

Klubová a Speciální výstava KAST – 14.09.-15.09.2019

Dne 14. a 15.09. se v penziónu Šafránkův mlýn uskutečnila Klubová a Speciální výstava KAST za posuzování vážených pánů rozhodčích Tomáše Leinvebera (CZ) a Roberta Kanáse (SK). Veliké poděkování patří Krmivům Pučálka, kteří jako hlavní sponzor akce poskytli kvalitní holistická krmiva pro naše vítěze!

Celý výbor klubu gratuluje vítězům a děkuje za účast všem, kteří se přijeli podílet na perfektní atmosféře o kterou jde především. Výsledky budou co nevidět dodány po jejich zpracování do této sekce .

Odkaz na fotografie (heslo kastdrahonin): FOTO Sobota, FOTO Neděle

Výsledky 2018

Klubová výstava KAST bez KV 8.9.2018

Dne 8.9.2018 se uskutečnila Klubová výstava bez KV v Popovicích u Uh. Hradiště za posuzování váženého rozhodčího a chovatele Vladimira Mihajlcice. Jako každý rok a každou výstavu se opět povedlo nám všem společně utvořit příjemnou náladu, pohodu a i počasí přálo. Děkujeme moc za účast nováčkům i ostříleným vystavovatelům za účast! Pejsků se tento rok sešlo krásných 80!! Děkujeme také našim sponzorům, kterých se letos sešlo opravdu hodně, odkazy na sponzory najdete všechny umístěny na našich web stránkách

Výsledky ke stažení zde

Fotogalerie (Heslo: KAST)

Klubová výstava KAST s KV 12.5.2018
Klubová výstava KAST bez KV 13.5.2018

Dne 12.5. a 13.5. proběhly hned dvě klubové výstavy pořádané naším klubem, již tradičně v Teplicích za posuzování Jaroslawa Grunta (12.5.2018) a Olgy Hrabákové (13.5.2018). Všem zúčastněným bychom chtěli poděkovat za zájem o naši práci a zároveň pogratulovat všem vystavovatelům k jejich výsledkům.

Výsledky – sobota 12.5.2018

Výsledky – neděle 13.5.2018

Klubová výstava 13.5.2017

Dne 13. května 2017 se uskutečnila v prostorách teplického hotelu Panorama klubová výstava psů našeho Klubu amerických stafordšírských teriéru. Celkem bylo přihlášeno 96 jedinců z České i Slovenské republiky. A až na jednu, byly zastoupeny všechny třídy. Ceny pro umístěné darovala firma Natural Platinum. Pozvání posoudit všechny jedince a vybrat nejlepší z nejlepších přijala paní rozhodčí Larisa Ivanova až z dalekého Ruska. Jsme velice rádi, že naše pozvání přijala. A celkově si vážíme přijetí našich pozvání od rozhodčích nejen zvučných jmen, ale i výborných kvalit. Hodláme v tom pokračovat i do budoucna. Tito rozhodčí mají nelehký úkol – nesoudit pouze kvality jednotlivých zvířat, ale i kvalitu celé výstavy, která se odvíjí také od chovatelů, majitelů a handlerů. Záleží na přístupu těchto osob. Stále více lidí zapomíná, že klubová výstava má být oslavou plemene, které všichni bezmezně milujeme. Vždyť nám všem jde o jednu věc – udržet plemeno AST ve svých kvalitách a podržet do budoucna. Máme si navzájem ukázat, co jsme dokázali, kam vede naše práce. Podělit se o to s ostatními. Ať už jde o naše odchovy, kdy se nám konečně podařilo to, po čem jsme toužili nebo o přípravu jedince na výstavu, kdy je patrné, že i pes umí být profesionál. Nebo také, co jsme dokázali zlepšit ve svém handlerském umění. Na tomto bychom měli zapracovat, aby Česká republika nebyla ostrůvkem v Evropě, kde se AST od standardu liší jako Superb od Favorita, protože jsme málo soudní k tomu, co máme rádi. Kde veškerá příprava psa na výstavu spočívá v tom, že se mu nasadí výstavní vodítko a vezme se do kruhu. Stejně tak i příprava handlera, který utváří celkový dojem. Každý jednou začínal a při troše píle a úsilí se dá ledacos naučit, i přes to, že to může déle trvat, ale převléct si džíny, zpocené tričko nebo utřít zablácené boty zabere chvilku. Jak už bylo zmíněno, klubová výstava je o tom se potkat se, poradit si, zeptat se. Nebojte se zeptat svých chovatelů nebo jiných handlerů, co to berou vážně – jak na to. Na výstavě v kruhu se objevili, to nám věřte, jen jich bylo málo. Přejme si do budoucna, abychom se na výstavách scházeli v přátelství a pohodě jako doposud. Abychom se dokázali radovat z jedinců prezentujících se v kruhu, abychom byli hrdí na to, co jsme dokázali. Ale aby tato radost a hrdost byla upřímná a nebyla cítit penězi a ziskem.

Výsledky výstavy ke stažení zde

X Hanácká národní výstava (3. 1. 2015)

Výsledky zde