Section 6

Latest News

By: AdminEva

Noremac kennel

Chovatelská stanice NOREMAC přijímá rezervace na chlapečky z výborného spojení. Otec vrhu:Louis Vuitton Du Temple de GaiaZdraví: NCL-A clear, Srdce čisté, oči čisté, HD B, ED 0/0Výstavní úspěchy: Grand šampion ČR, šampión ČR, Junior šampión ČR, Klubový šampión, Klubový Junior šampión, Klubový vítěz, Nejlepší štěně, 5x CAJC, Junior club winner, 3x BOJ, BOS, BOBRes.CACIB, 3xCAC Matka
+ Čtěte více

READ MORE..
By: AdminEva

Členská schůze

Vážení členové dovolujeme si Vás pozvat na členskou schůzi klubu KAST, která se uskuteční dne 19.9.2020 v 17 hodin v restauraci penzionu Šafránkův mlýn v Drahoníně.  V případě, že se v uvedený čas nesejde nadpoloviční většina členů, bude schůze zahájena v 18 hodin. Program schůze zasíláme v příloze. Prosíme členy klubu, aby jakékoliv své dotazy, návrhy a připomínky zaslali do 13.9.2020 na mail infokast@seznam.cz.
+ Čtěte více

READ MORE..
By: AdminEva

Podmínky pro udělení JCH

Z důvodu omezení mimořádnými koronavirovými předpisy Výbor klubu KAST projednal a schválil výjimku pro udělení titulu Klubový junior šampión krásy. Lhůta pro získání bodů pro udělení titulu se prodlužuje na 30 měsíců věku jedince, nejpozději do 30.6.2021.

READ MORE..