Dvoudenní Klubová výstava s KV a bez KV, 19.9.2020, 20.9.2020

Jako každý rok si vás dovolujeme pozvat na Klubovou výstavu KAST tradičně pořádanou na Moravě za posuzování Františka Szalaie (SK) a Lukasze Kozlarka (PL), která proběhne o víkendu 19.-20.9.2020.V sobotu proběhne bonitace.
DŮLEŽITÉ: Vzhledem ke koronavirové pandemii je možné, že se situace jakkoliv změní. I proto si KAST vymezuje práva na změnu rozhodčího. Pro aktuality sledujte web a FB.

Vážení vystavovatelé, vzhledem k zařazení České Republiky na Slovenský seznam rizikových zemí nám bohužel v této nezvyklé situaci nezbývá nic jiného než využít práva na změnu rozhodčího. Pana Szalaie nahradí v sobotu 19.09.2020 pan rozhodčí Vladimír Hutěčka.

HLAVNÍ SPONZOR

Kvalitní produkty s vysokou nutriční hodnotou, napomáhající zdraví zvířat a přispívající k dlouhému a spokojenému vztahu chovatele a jeho mazlíčka.

PŘIHLAŠOVÁNÍ PŘES DOGOFFICE.CZ SPUŠTĚNO

As every year, we’re inviting you to our traditional Club show of KAST held in beautiful nature of Moravia, two days in September (19.9.-20.9.2020) with judges František Szalai (SK) and Lukasz Kozlarek (PL).
IMPORTANT: Thaks to coronavirus pandemic, situation can change anytime. That’s why we keep the right to change the judges. For actualities follow our offical website and FB page.

ONLINE ENTRIES VIA DOGOFFICE.CZ