Členská schůze

Vážení členové dovolujeme si Vás pozvat na členskou schůzi klubu KAST, která se uskuteční dne 19.9.2020 v 17 hodin v restauraci penzionu Šafránkův mlýn v Drahoníně.  V případě, že se v uvedený čas nesejde nadpoloviční většina členů, bude schůze zahájena v 18 hodin. Program schůze zasíláme v příloze.

Prosíme členy klubu, aby jakékoliv své dotazy, návrhy a připomínky zaslali do 13.9.2020 na mail infokast@seznam.cz. Všechny budou následně projednány na členské schůzi.

Po skončení členské schůze bude následovat společenský večer s občerstvením, na který jste všichni zváni. Poplatek za účast bude vybírán na místě a činí 100,- Kč/ osoba. V případě zájmu zašlete přihlášku  na společenský večer na webkast@seznam.cz.