Chovatelská stanice PURA LINIA

Pura Linia

Chovateľská stanica PURA LINIA ponúka na predaj šteniatka amerického stafordšírskeho teriéra narodené dňa 17.5.2017.
Rodokmeň šteniatok je vedený na americké krvné línie, rodičia výstavne úspešní ako na Slovensku, tak aj v zahraničí.
K odberu budú vo veku 8 týždňov (od 12.7.2017), do tohto veku budú viackrát odčervené, vakcinované, s rodokmeňom a samozrejme správne socializované.

Obaja rodičia sú čistý na ataxiu (šteniatka na túto recesívnu nervovú nemoc nikdy neochorejú ani ju nebudú prenášať).
Obaja rodičia sú zdravotne testovaní na dysplaziu kĺbov a lakťov – s výbornými výsledkami – A/A (kĺby) a 0/0 (lakte).

Otec:

Mr. RUMBA OF RED RUN Highway Chile
Šampión Srbska, Klubový Šampión Slovenska.
Vyrovnaný pes s čistou americkou líniou.

Matka:

Matka: Ringmaster Bellefire
TOP AMSTAFF 2015 v Českej republike,
Junior šampión SR, ČR, Rumunska a Srbska, Klubový Šampión a Junior klubový Šampión ČR,
Šampión SR a ČR,
Medzinárodný šampión krásy.

V prípade seriózneho záujmu o člena rodiny ma neváhajte kontaktovať telefonicky na +421 902 959 622 alebo mailom nasepboro@gmail.com a dohodnite si osobnú návštevu.