Šampióni KAST

KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPIÓN KAST

Požadovaný počet bodů pro získán titulu je 50. Věk pro získání titulu je 9 – 24 měsíců. Minimálně jedna výstava musí být z klubové nebo speciální výstavy pořádané naším klubem s umístěním na některém bodovaném místě (V1 – V4). Počítá se POUZE nejvyšší ohodnocení z každé výstavy, které se pes/fena zúčastní (Např. z ocenění V1, CAC, CACIB, BOB se počítá pouze BOB). Započítávají se české, ale i zahraniční výstavy. Započítávají se pouze výstavy, kde je zadáván titul CAC a CACIB (tedy národní, mezinárodní, klubové a speciální). Body, které byly započteny do titulu „Klubový junior šampión“, nesmí být započteny do titulu „Klubový šampión“. Majitel psa/feny musí být členem KAST po celé období, ze kterého se body z výstav počítají.

 Více informací >>>


 KLUBOVÝ ŠAMPIÓN KAST

Požadovaný počet bodů pro získán titulu je 100. Titul není limitován určitým rokem. Na dosažení potřebných bodů má každý 3 roky. Minimálně jedna výstava musí být z klubové nebo speciální výstavy pořádané naším klubem s umístěním na některém bodovaném místě (V1 – V4). Počítá se POUZE nejvyšší ohodnocení z každé výstavy, které se pes/fena zúčastní (Např. z ocenění V1,CAC, CACIB, BOB se počítá pouze BOB). Započítávají se české, ale i zahraniční výstavy. Započítávají se pouze výstavy, kde je zadáván titul CAC a CACIB (tedy národní, mezinárodní, klubové a speciální) Body, které byly započteny do titulu „Klubový junior šampión“, nesmí být započteny do titulu „Klubový šampión“. Majitel psa/feny musí být členem KAST po celé období, ze kterého se body z výstav počítají.

 Více informací >>>


KLUBOVÝ VETERÁN ŠAMPIÓN

Majitel psa/feny musí být členem KAST po celé období, ze kterého se body z výstav počítají. Platí od 1. 1. 2015 (body se započítávají od 1. 1. 2014). Podmínky: 3 x V1  na výstavě pořádané KAST (Klubová nebo Speciální).

 Více informací >>>


 KLUBOVÝ ŠAMPION PRÁCE KAST

Titul získává pes/fena, který získá minimálně 100 bodů dle „Bodovací tabulky“. Body je možné získat za zkoušky a soutěže od 1. 1. 2014. Body nejsou získávány automaticky, ale na základě zaslaných potřebných podkladů. Výklad Bodovací tabulky a daných pravidel zajišťuje referent přes výcvik. Majitel psa/feny musí být členem KAST po celé období, za které se body započítávají.

Více informací >>>

 

 

 

Podmínky pro jejích udělení naleznete v sekci Řády, kde jsou pro ně vystaveny směrnice.

Zadané šampionáty naleznete v síni slávy. Pokud v této sekci chybí Váš šampión, dejte nám o tom prosím vědět na webkast@seznam.cz