Inzerce

Sekce inzerce slouží pouze pro členy KAST. Můžete zde uveřejňovat plánované a aktuální vrhy k prodeji, dospělé jedince a dorost k prodeji, nebo věci týkající se AST (např. knížky o AST).
Pro aktuálnost této stránky zde budou inzeráty uveřejněny 2 měsíce. Poté, pokud majitel nepožádá o prodloužení, bude smazán.
Jak přidat inzerát >>> 


Z Mařenické Fořtovny

Chovatelská stanice Z Mařenické fořtovny zadá štěňata po výborných rodičích. Po rodičích Akim z Masamíle a Ella z Mařenické fořtovny. Oba rodiče výborné a přátelské povahy, Ataxia clear, lovecky vedení! Volná štěňátka jsou zlatá a žíhaná s býlími znaky, budou pravidelně odčervená, očkovaná a tetovaná. K odběru v 6/2018. Více informací na www.marenickafortovna.cz nebo na tel. 725374541. Nezávazná prohlídka po dohodě možná. Dlouholeté chovatelské zkušenosti.

Z MAŘENICKÉ FOŘTOVNY
Světluška Svozilová
725374542
marenicke.fortovny@volny.cz

 


Glimmer of Hope

CHS Glimmer of Hope potvrzuje březost a zároveň přijímá předběžné rezervace na štěňátka.Měla by se narodit koncem února/začátkem března 2018.
Otcem je šampion Slovenka Game of Thrones Fer-staff , matka Nikita z Čekyňského dvora, pracovně vedená fena, 1. místo o pracovní pohár v kategorii lovecká pro rok 2016 KAST, šampion práce KAST. Oba rodiče jsou zdravotně testovaní a mají zároveň DNA Profil. Štěňátka budou ATAXIA CLEAR po rodičích a budou mít taktéž DNA Profil s potvrzením parentity rodičů.Tudíž máte 100 % jistotu rodičovství.

CHS Glimmer of Hope 
Šárka Lejdarová 
Buková Lhota, Benešov 251 68 , 
tel.: 604906585 
mail. : sarinka216@seznam.cz 
webovky: https://chs-glimmer-of-hope.webnode.cz/ 

 


Z Mařenické Fořtovny

 

 

 

 

Chovatelská stanice Z Mařenické fořtovny zadá štěňata po výborných rodičích. Otec: Akim z Masamíle. Matka: Emma z Mařenické fořtovny. Oba rodiče přátelské a vyrovnané povahy, lovecky vedení. Ataxia clear! Štěňátka jsou zlatá s býlími znaky a žíhaná, budou pravidelně odčervovaná, očkovaná a tetovaná. Chovaná v bytě. Více informací na www.marenickafortovna.cz nebo na tel. 725374542. Nezávazná prohlídka po dohodě možná. Dlouholeté chovatelské zkušenosti. Odběr 1. pol. 1/2018.

 

 

 


 

 

 Chovatelská stanice PURA LINIA

Chovateľská stanica PURA LINIA ponúka na predaj šteniatka amerického stafordšírskeho teriéra narodené dňa 17.5.2017.
Rodokmeň šteniatok je vedený na americké krvné línie, rodičia výstavne úspešní ako na Slovensku, tak aj v zahraničí.
K odberu budú vo veku 8 týždňov (od 12.7.2017), do tohto veku budú viackrát odčervené, vakcinované, s rodokmeňom a samozrejme správne socializované.

Obaja rodičia sú čistý na ataxiu (šteniatka na túto recesívnu nervovú nemoc nikdy neochorejú ani ju nebudú prenášať).
Obaja rodičia sú zdravotne testovaní na dysplaziu kĺbov a lakťov – s výbornými výsledkami – A/A (kĺby) a 0/0 (lakte).

Otec:
Mr. RUMBA OF RED RUN Highway Chile
Šampión Srbska, Klubový Šampión Slovenska.
Vyrovnaný pes s čistou americkou líniou.

Matka:
Matka: Ringmaster Bellefire
TOP AMSTAFF 2015 v Českej republike,
Junior šampión SR, ČR, Rumunska a Srbska, Klubový Šampión a Junior klubový Šampión ČR,
Šampión SR a ČR,
Medzinárodný šampión krásy.

V prípade seriózneho záujmu o člena rodiny ma neváhajte kontaktovať telefonicky na +421 902 959 622 alebo mailom nasepboro@gmail.com a dohodnite si osobnú návštevu.