VÝSLEDKY VÝSTAV

Pokud jste se zúčastnili jakékoliv výstavy v ČR i ve Světě, zašlete nám prosím kompletní výsledky. Rádi je zde uveřejníme. redakcekast@email.cz

VÝSLEDKY 2018

KLUBOVÁ VÝSTAVA KAST BEZ KV 8.9.2018

Dne 8.9.2018 se uskutečnila Klubová výstava bez KV v Popovicích u Uh. Hradiště za posuzování váženého rozhodčího a chovatele Vladimira Mihajlcice. Jako každý rok a každou výstavu se opět povedlo nám všem společně utvořit příjemnou náladu, pohodu a i počasí přálo. Děkujeme moc za účast nováčkům i ostříleným vystavovatelům za účast! Pejsků se tento rok sešlo krásných 80!! Děkujeme také našim sponzorům, kterých se letos sešlo opravdu hodně, odkazy na sponzory najdete všechny umístěny na našich web stránkách

Výsledky budou přidány.

(Heslo: KAST)

KLUBOVÁ VÝSTAVA KAST S KV 12.5.2018

KLUBOVÁ VÝSTAVA KAST BEZ KV 13.5.2018

Dne 12.5. a 13.5. proběhly hned dvě klubové výstavy pořádané naším klubem, již tradičně v Teplicích za posuzování Jaroslawa Grunta (12.5.2018) a Olgy Hrabákové (13.5.2018). Všem zúčastněným bychom chtěli poděkovat za zájem o naši práci a zároveň pogratulovat všem vystavovatelům k jejich výsledkům.

VÝSLEDKY – SOBOTA 12.5.2018

VÝSLEDKY – NEDĚLE 13.5.2018

KLUBOVÁ VÝSTAVA 13.5.2017

Dne 13. května 2017 se uskutečnila v prostorách teplického hotelu Panorama klubová výstava psů našeho Klubu amerických stafordšírských teriéru. Celkem bylo přihlášeno 96 jedinců z České i Slovenské republiky. A až na jednu, byly zastoupeny všechny třídy. Ceny pro umístěné darovala firma Natural Platinum. Pozvání posoudit všechny jedince a vybrat nejlepší z nejlepších přijala paní rozhodčí Larisa Ivanova až z dalekého Ruska. Jsme velice rádi, že naše pozvání přijala. A celkově si vážíme přijetí našich pozvání od rozhodčích nejen zvučných jmen, ale i výborných kvalit. Hodláme v tom pokračovat i do budoucna. Tito rozhodčí mají nelehký úkol – nesoudit pouze kvality jednotlivých zvířat, ale i kvalitu celé výstavy, která se odvíjí také od chovatelů, majitelů a handlerů. Záleží na přístupu těchto osob. Stále více lidí zapomíná, že klubová výstava má být oslavou plemene, které všichni bezmezně milujeme. Vždyť nám všem jde o jednu věc – udržet plemeno AST ve svých kvalitách a podržet do budoucna. Máme si navzájem ukázat, co jsme dokázali, kam vede naše práce. Podělit se o to s ostatními. Ať už jde o naše odchovy, kdy se nám konečně podařilo to, po čem jsme toužili nebo o přípravu jedince na výstavu, kdy je patrné, že i pes umí být profesionál. Nebo také, co jsme dokázali zlepšit ve svém handlerském umění. Na tomto bychom měli zapracovat, aby Česká republika nebyla ostrůvkem v Evropě, kde se AST od standardu liší jako Superb od Favorita, protože jsme málo soudní k tomu, co máme rádi. Kde veškerá příprava psa na výstavu spočívá v tom, že se mu nasadí výstavní vodítko a vezme se do kruhu. Stejně tak i příprava handlera, který utváří celkový dojem. Každý jednou začínal a při troše píle a úsilí se dá ledacos naučit, i přes to, že to může déle trvat, ale převléct si džíny, zpocené tričko nebo utřít zablácené boty zabere chvilku. Jak už bylo zmíněno, klubová výstava je o tom se potkat se, poradit si, zeptat se. Nebojte se zeptat svých chovatelů nebo jiných handlerů, co to berou vážně – jak na to. Na výstavě v kruhu se objevili, to nám věřte, jen jich bylo málo. Přejme si do budoucna, abychom se na výstavách scházeli v přátelství a pohodě jako doposud. Abychom se dokázali radovat z jedinců prezentujících se v kruhu, abychom byli hrdí na to, co jsme dokázali. Ale aby tato radost a hrdost byla upřímná a nebyla cítit penězi a ziskem.

VÝSLEDKY VÝSTAVY

3. 1. 2015: X Hanácká  národní výstava                                                                                                      Výsledky zde