NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ AST ROKU – výstavy

• Do této soutěže se nepřihlašuje.  Body jsou automaticky započítávány z každé výstavy KAŽDÉMU JEDINCI v majetku člena klubu.
  • Bodování začíná vždy 1. ledna v daném roce a končí k 31. prosinci téhož roku.
  • Započítávají se pouze výstavy v ČR.
  • Minimálně jedna výstava musí být z klubové nebo speciální výstavy pořádané naším klubem s umístěním na některém bodovaném místě (V1 – V4).
  • Počítá se POUZE nejvyšší ohodnocení z každé výstavy, které se pes/fena zúčastní (Např. z ocenění V1,CAC, CACIB, BOB se počítá pouze BOB).
  • Započítávají se výsledky pouze z výstav, kde je zadáván titul CAC (národní, mezinárodní, klubové a speciální)
  • Z každé výstavy se započítávají body dle tabulky.
  • Jedinec s nejvyšším počtem bodů se stává „Nejúspěšnější AST klubu pro rok ….“.
  • Majitel psa/feny musí být členem KAST po celé období, ze kterého se body z výstav počítají.
  • Platí od 1.1.2017
  • Body zapisuje a sčítá Veronika Štychová, email: redakcekast@email.cz