KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPIÓN KAST

Podmínky:

• Věk pro získání titulu je 9 – 24 měsíců
  • Požadovaný počet bodů pro získán titulu je 50.
  • Minimálně jedna výstava musí být z klubové nebo speciální výstavy pořádané naším klubem s umístěním na některém bodovaném místě (V1 – V4).
  • Počítá se POUZE nejvyšší ohodnocení z každé výstavy, které se pes/fena zúčastní (Např. z ocenění V1,CAC, CACIB, BOB se počítá pouze BOB).
  • Započítávají se české, ale i zahraniční výstavy.
  • Započítávají se pouze výstavy, kde je zadáván titul CAC a CACIB (tedy národní, mezinárodní, klubové a speciální)
  • Body, které byly započteny do titulu „Klubový junior šampión“, nesmí být započteny do titulu „Klubový šampión“.
  • Majitel psa/feny musí být členem KAST po celé období, ze kterého se body z výstav počítají.
  • Platí od 1.2.2010

Každý, kdo nasbírá potřebný počet bodů, zašle:

• Formulář , Kvalitní fotografii psa ve výstavním postoji, Kopie výstavních posudků, Oboustrannou kopii PP

na adresu: Petra Horká, Rouchovany 373, 67557 nebo na email: referentkast@seznam.cz

Pokud bude pes nebo fena podmínky pro přiznání splňovat, majitel obdrží vždy na nejbližší Klubové výstavě pohár a titul mu bude zapsán do PP.

Bodovací tabulka:

tabulkaKCH